Nabór do klasy sportowej

Gimnazjum we Lwówku Śląskim

W przyszłym roku w Gimnazjum im Jana Pawła II w Lwówku Ślaskim zostanie otwarty profil sportowy, w którym prowadzone będzie szkolenie z zakresu  lekkiej atletyki oraz piłki ręcznej.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY.
Kto nas odwiedza ?

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
MKS Piast Lwówek Śląski - Newsy
Kciuki w górę (y) wyniki w dół PDF Drukuj Email

W czym Polska zwycięża w europejskich rankingach? Jaka jest kondycja fizyczna współczesnej młodzieży? Co miało wpływ na zamianę gry w kopanie?

Rodzicu nie zwlekaj...

Marek Bialic - pracę trenerską rozpoczął w 1993r. i reaktywował klub MKS Piast Lwówek Śląski. Do kategorii juniora trenował (w następstwie) dwie olimpijki z Pekinu: Annę Rostkowską i Sylwię Ejdys. Jego podopieczni zdobyli 19 medali mistrzostw Polski. Z małego klubu stworzył jeden z najbardziej liczących się na Dolnym Śląsku. Od 2011r. jest trenerem kadry wojewódzkiej biegów średnich i długich. W kwietniu 2013r. został uhonorowany przez minister Joannę Muchę odznaką dla osób szczególnie zasłużonych dla sportu.

Więcej…
 
Rekordy MKS Piast Lwówek Śląski PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi rekordami MKS Piast Lwówek Śląski.

Więcej…
 
Wyniki Biegu Agatowego PDF Drukuj Email

2014-07-12 Bieg Szklakiem Agatowym - Lwówek

 
XI Bieg Szlakiem Agatowym PDF Drukuj Email

Gorąco zachęcamy wszystkich miłośników biegania do sprawdzenia się w kolejnej edycji biegu Szlakiem Agatowym, który odbędzie się 12 lipca b.r. w Płóczkach Górnych (koło Lwówka Śląskiego). Asfaltowa, pofałdowana trasa ciągnie się przez 4,8km. Pod koniec zawodnicy będą musieli zmierzyć się z podbiegiem.

Więcej…
 
Pilne - Badania Lekarskie PDF Drukuj Email

Badania lekarskie do karty zdrowia sportowca odbędą się 29 kwietnia 2014 roku o godzinie 18 00 w gabinecie pielęgniarki. Zawodnicy , którzy na poprzednim badaniu posiadali wyniki badań: krwi, moczu i EKG teraz nie muszą ich dostarczać, zawodnicy, którzy  badani będą pierwszy raz na  poprzednim badaniu nie dostarczyli muszą dostarczyć wyniki badań morfologii krwi, moczu i EKG. Koszt badania 25 zł. Obecność zawodników obowiązkowa.

 
Zgrupowanie Kiry PDF Drukuj Email

W dniach 16.04.2014 ? 27.04.2014 sześcioro zawodników naszego klubu będzie uczestniczyć w zgrupowaniu w Ośrodku Biatlonowym w Kirach Kościelisku: Tomasz Bialic, Miłosława Dziugieł, Paula Kotowicz, Karolina Königsman, Julia Mańkiewicz.

Wojtek Kawaler uczestniczyć będzie w zgrupowaniu Zaplecza Kadry Narodowej juniorów w Szklarskiej Porębie w dniach 12.04.2014 ? 21.04.2014

 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 25

(c) 2009-2012 MKS Piast Lwówek Śląski. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Treści merytoryczne Marek Bialic i Samanta Paraniak | Administrator Justyna Serafińska - Gruman serafinska@dzla.pl

Top joomla themes

Nasze imprezy:

Kontakt:

MKS Piast Lwówek Śląski
Sekcja lekkoatletyki

Gimnazjum im Jana Pawła II 
59-600 Lwówek Śląski
ul. Jana Pawła II 35
tel. 075 782 4792

fax. 757824792 wew 36

www.piast.dzla.pl

Treningi:

Poniedziałek:

Wtorek:

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Sobota: