Friday, 28 April 2017

MLKS Echo Twardogóra - Newsy

Brąz dla Kacpra Sobczaka

Podczas rozgrywanych  dwudniowych zawodów w ramach Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży rozegrane zostały Mistrzostwa Dolnego Śląska w Wielobojach lekkoatletycznych 9-10.05.2015.

Więcej…

Rekord Województwa Dolnośląskiego, czyżby druga Anita Włodarczyk?

Bardzo dobry wysęp zaliczyli twardogórscy lekkoatleci podczas mistrzostw województwa juniorów i juniorów młodszych, które rozegrane zostały 16 maja w Bogatyni. 9 razy stawali na podium.

Więcej…

Świetnie choć bez medalu

Na zakończonych 28.09.14r Mistrzostwach Polski Młodzików  w Zielonej Górze nasz powiat był reprezentowany przez trzy zawodniczki Echa. Cała trójka startowała w konkurencji rzutu młotem ze zmiennym szczęściem.

Więcej…

Udany występ lekkoatletów Echa podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

Podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które rozegrane zostały 13.09.2014 we Wrocławiu największą sensację wzbudziły zawodniczki rzucające młotem, które na rozpoczęcie zawodów zajęły całe podium. Pierwsza od początku konkursu była Karolina Ogrotnik, która zakończyła  go z wynikiem 44,35m. Drugie miejsce uzyskując w ostatnim rzucie 38,80m zajęła Martyna Kozieł, a na trzecim miejscu uplasowała się Blanka Krzywańska (36,60m), która do ostatniej kolejki zajmowała 2-ą lokatę. O ile zwycięstwo Karoliny nie było żadną niespodzianką, która tydzień wcześniej pokonała w międzynarodowym meczu reprezentantki Niemiec i Czech uzyskując 3-i wynik w kraju, to już kolejne miejsca były bardzo dużą i miłą niespodzianką. Efektem tych wyników jest awans całej trójki na Mistrzostwa Polski, które za 2 tygodnie zostaną rozegrane w Zielonej Górze. Jest to niewątpliwy sukces trenera Waldemara Czajkowskiego.