you are here:

Międzyszkolny Klub Sportowy Szerszeń powstał w 2000 roku. Sekcja lekkiej atletyki zrzesza obecnie 28 zawodników z którymi pracuje 3 trenerów

Klub od kilku lat jest organizatorem Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych w lekkiej atletyce.

Zawodnicy klubu na przestrzeni lat zdobywali liczne medale na Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Województwa oraz na ogólnopolskich mityngach la.

Zdjęcia
IMG_9232 (Copy)
IMG_9232 (Copy)
IMG_9230 (Copy)
IMG_9230 (Copy)
IMG_9226 (Copy)
IMG_9226 (Copy)
IMG_9223 (Copy)
IMG_9223 (Copy)
IMG_9220 (Copy)
IMG_9220 (Copy)
IMG_9218 (Copy)
IMG_9218 (Copy)
IMG_9217 (Copy)
IMG_9217 (Copy)
IMG_9214 (Copy)
IMG_9214 (Copy)
IMG_9213 (Copy)
IMG_9213 (Copy)
IMG_9209 (Copy)
IMG_9209 (Copy)
IMG_9207 (Copy)
IMG_9207 (Copy)
IMG_9203 (Copy)
IMG_9203 (Copy)
IMG_9200 (Copy)
IMG_9200 (Copy)
IMG_9194 (Copy)
IMG_9194 (Copy)
IMG_9191 (Copy)
IMG_9191 (Copy)
IMG_9183 (Copy)
IMG_9183 (Copy)
IMG_9182 (Copy)
IMG_9182 (Copy)
IMG_9180 (Copy)
IMG_9180 (Copy)
IMG_9178 (Copy)
IMG_9178 (Copy)
IMG_9173 (Copy)
IMG_9173 (Copy)
 
Display Num 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>
Strona 1 z 4
 
 
Powered by Phoca Gallery

Sponsorzy klubu

Organizacja imprez

Od kilku lat MKS Szerszeń Bogatynia wraz z OSiR Bogatynia jest organizatorem Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych w lekkiej atletyce.

Nasi partnerzy

Zakład BUD- REM
Anna Krupińska


Salon  fryzjerski
MERLIN
Wojciech Walczak


Salon fryzjerski 
Studio Cosmo Styl
Agnieszka
Kozakiewicz-Wawryczuk

Salon fryzjerski
Studio M
Marzena Biedrońska

Bogatyński
Ośrodek Kultury

Diyar
Kebab Bar
Restauracja
Kachraman Abdulah

Strefa PC
Agata Flaga

Księgarnia Powszechna
I. Smalec
R. Seskowicz S.C.

Citronex I
Sp. z o. o.
Artur Toronowski

Apteka IMPULS

Fit & Gym
Studio Fitness
Bogatynia

Dyrektor
ZSzOI
Irena Komarnicka

Dyrektor
Ośrodka Sportu i Rekreacji
Konrad Wysocki

Krajowy Transport Osób Awłas Gustaw

Firma transportowa JAMM Mariusz Janusz

 

Centrum Urody Sylwia Chorab & Henryk Seńczuk


Piko-Sport Errea Showroom

 

Piotr Wyroba

ur. 01.01.1977

Najbardziej znani podopieczni:
Monika Dębińska
Jakub Gorzelańczyk
Aleksandra Szyrwiel
Magdalena Talarczyk
Piotr Kosiorek

Tomasz Dróżdż

ur. 13.07.1971

Najbardziej znani podopieczni:
Michał Kacperski
Klaudia Mały
Jakub Kaczerewski
Przemysław Bednarski
Jakub Kwiatkowski

Tomasz Pistiolis

ur. 28.03.1977

Najbardziej znani podopieczni:
Bartosz Kempski
Artur Grodnici
Agata Wiśniewska
Sandra Wanat